Dark Mode Light Mode
Handelsbanken: Amer Sports on täynnä käyttämätöntä potentiaalia
Nyt jysähti: Suomelle kaksi todella huonoa uutista – ”Valitettavasti tämäkään tuskin toimii herätyksenä” 
Rahoitussektorilla parhaat osinkotuotot – Inderes listasi kovimmat osinko-osakkeet

Nyt jysähti: Suomelle kaksi todella huonoa uutista – ”Valitettavasti tämäkään tuskin toimii herätyksenä” 

sijoittaminen, osakkeet, rahastot, osakesijoittaminen, rahastosijoittaminen, säästäminen, talous, etf, talouspolitiikka, markkina-analyysit, markkinat, makrotalous, salkunrakentaja, sijoittaminen, osakkeet, rahastot, osakesijoittaminen, rahastosijoittaminen, säästäminen, talous, etf, talouspolitiikka, markkina-analyysit, markkinat, makrotalous, salkunrakentaja,

Luottoluokittaja Fitch on alentanut Suomen luottoluokitusta yhdellä pykälällä. Luokitus on nyt ”AA+”, kun se aikaisemmin oli paras mahdollinen ”AAA”.

Pysy mukana markkinoiden rytmissä!

SR-uutiskirje on yksi Suomen monipuolisimmista sijoittamisen ja talouden uutiskirjeistä. Saat sähköpostiisi mielenkiintoisimmat sisällöt kolmesti viikossa.

SalkunRakentaja noudattaa EU:n tietosuoja-asetusta (GDPR). Käsittelemme tietojasi luottamuksellisesti ja tietosuoja-asetuksen mukaisesti. Lue lisää tietosuojakäytänteistämme tietosuojaselosteesta.


Lisää kommentti Lisää kommentti

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *